Proč byste měli jíst, když jste vystřízlivěli?

Proč byste měli jíst, když jste vystřízlivěli?

Pozitivní účinky jídla při konzumaci konopí

Jo, jo, vy, kteří máte rádi pár kouřů konopí, jste na správném místě! Touha jíst "na hubeň" je známa jako "munchies" a je to účinek, kterým jsme všichni dobře obeznámeni. Marcela a já jsme měli hezkou anekdotu, kdy jsme se vrátili z večírku a objednali jsme si čtyři pizzy pro dva. Konečně děláme něco pro naši ekonomiku, že?

Snažím se říci, že když máte pocit, že byste mohli sníst celého slona, po konzumaci konopí to není jen "protivná" vedlejší účinek. Jídlo v tomto stavu má pozitivní účinky, nejenže uspokojuje vaše chuťové buňky, ale také vaše tělo.

Udržení hladiny cukru v krvi

Pokud jste jako já, milovník sladkostí, pak víte, že konopí má tendenci vyvolávat touhu po sladkém. Ale to je ve skutečnosti požehnání v přestrojení. Když konzumujete THC, vaše tělo reaguje tím, že snižuje hladinu cukru v krvi. Což je dobrý důvod k tomu, proč je konopí používáno k léčení diabetu.

Dobrou zprávou je, že pokud jíte, dokážete si udržet rovnováhu cukru v krvi a zároveň si dopřát sladkou odměnu. Takže se nedívejte na ten zákusek jako na vinu, ale spíše jako na lékařský předpis!

Jícen rád víta jídlo

Když kouříte, vaše hrdlo se může cítit podrážděné nebo suché. To je způsob, jakým tělo reaguje na horký kouř. Jídlo je způsob, jak toto nepohodlí zmírnit. Dlouho jsem nevěděl, proč mám po každém jointu potřebu se napít nebo sníst něco sladkého. Teď už to chápu.

Jídlo je přírodní způsob, jak uspokojit toto nepohodlí v krku. Takže je to perfektní záminka, abych mohl sníst ono příliš vysoko kalorické jídlo a také se cítit lépe!

Konopí zvyšuje povědomí o chutích

Možná jste si všimli, že když jíte na hubeň, chutě jsou intenzivnější. To není náhoda!

Konzumace konopí skutečně zvyšuje citlivost na chutě a vůně, díky čemuž se jídlo stává intenzivnějším zážitkem. Pokud jste kreativní typ jako já, který rád experimentuje v kuchyni, zkuste si vařit na hubeň a připravit něco naprosto nového. Nazdar, Marcelo, co takhle naše nový pokus o exotickou večeři?

Nerušený spánek s konopím a jídlem

Tomu, kdo řekl, že je na konopí závislý, protože jde o jediný způsob, jak se vyspat, bych potřásl rukou.

Přiznám se, že jsem jedním z nich. Kombinace konopí a jídla mě nejenom ukladá ke spánku jako miminko, ale také mi pomáhá zůstat v hlubokém spánku po celou noc. Takže pokud máte problémy se spaním, zkuste kombinaci konopí a dobré svačiny.

Náhlá volba: Přirozený detox

Konzumace konopí může vést k nafouknutí. Jídlo může být protijedem. Jídlo pomáhá vyrovnávat tělo, což pomáhá předejít dehydrataci a nafouknutí.

Ale pozor, není jídlo jako jídlo. Snažte se vyhnout potravinám, které způsobují nadýmání. Namísto toho si dejte něco lehkého a zdravého jako ovoce nebo zeleninu.

Sociální interakce?

Myslíte si, že konopí je pouze solitérní činnost? Mylíte se.

Znáte ten pocit po party, že máte hlad jako vlk, ale nechcete jít do restaurace sami? Tahle situace je ideální pro konzumaci konopí. Kromě toho, pokud se navzájem budete chytat za jídlem a popíjet pivo, bude to mít zábavný a nezapomenutelný zážitek a utužíte své přátelské vztahy.

Závěrem...

Hledáte-li způsob, jak si užít své oblíbené konopí, měli byste zkusit přidat jídlo do mixu. Jídlo nejen zpříjemňuje zážitek, ale také pomáhá udržovat vaše tělo v rovnováze a zdraví.

Pamatujte! O tom to všechno je. Užívat si život a být šťastný. Takže si dejte další joint, otevřete lednici a najděte si něco dobrého k snědku. Vaše tělo vám poděkuje!