Ucítí moji rodiče můj dab pero?

Ucítí moji rodiče můj dab pero?

Úvod do světa dab per

Čekali jste na den, kdy se dabs stanou běžným zážitkem? No, je tu. Dab pera nebo dab pens, jak jsou známé v zahraničí, jsou nový, ľahko přenosný způsob, jak se dostat k vašemu oblíbenému konopí. Když jsem poprvé objevil tyto malé technologické zázraky, byl jsem fascinován tím, jak potěšení může být tak kompaktní. Ale pak mě napadla otázka, kterou si každý kdo jsem si vychutnával svoje oblíbené byliny doma položil: 'Ucítí moji rodiče moje dab pero?' Pak jsem se usmál a vzpomněl na ty časy, kdy jsem byl teenagerem a přemýšlel, jak tajně kouřit, aniž bych byl chycen.

Dab pero a jeho vůně

Dab pero je zařízení, které vyhřeje koncentrát, jako je olej, vosk nebo pryskyřice, do inhalovatelné páry. Proces kouření neboli "dabbing" je odlišný od běžného kouření květů konopí kvůli teplotě ohřevu a typu koncentrátu, který se používá. Za prvé, dab pera zahrnují vyšší teploty, což vytváří silnější vůni. Vůně je silnější a trvalejší než vůně z běžného kouření květů konopí, ale je jiná, často popisovaná jako víc 'chemická'.

Skrytá vůně

Navzdory skutečnosti, že vůně z dab pero může být silná, existují způsoby, jak ji maskovat. Například použití svíček s vysokou vůní, vyvětrání místnosti nebo použití sprejů na potlačení vůní. Já sám používám několik těchto triků, když si chci vychutnat večer se svým pero a Jitka, moje manželka, si užívá svoje oblíbené telenovely.

Tipy, jak skrýt dab pero

Existují i další způsoby, jak skrýt svoje dab pero před zvědavými očima. Prvně, vyberte si správné místo. Ideální je koupelna nebo ložnice s oknem, kde můžete rychle vyvětrat pokoj. Druhým tipem je zvolit menší pero, které je snadno skrýt. Mějte své pero v něčem, co vypadá jako obyčejný předmět, jako je třeba etui na tužky nebo plechovka od nápoje. Pozor ale, etui na tužky si může vzít váš syn Radim do školy, takže je dobré mít tohle na paměti!

Věci na pamětu

Dab pen je skvělý způsob, jak si užít vaše oblíbené byliny, ale je třeba ho používat rozumně. Nikdy nezapomínejte na bezpečnost – kouření jakékoliv látky může mít vedlejší účinky a dab pen není výjimkou. Ať už se rozhodnete používat dab pen jakkoliv, mějte na paměti, že i když je technologie skvělá pro diskrétnost, stále existuje riziko, že budete odhaleni.

Závěr

Na závěr bych chtěl říct, že kouření dab pera je osobní volba a každý by měl přemýšlet o rizicích. Já sám jsem se rozhodl, že si užívám moji oblíbenou bylinu tímto způsobem, ale musím být opatrný a zohlednit potřeby a citlivosti ostatních osob v mé domácnosti. A vždycky pamatujte, že život je krásný, tak se bavte, ale vždy s respektem a ohledem na druhé.